Informace

Hlavní tréninky klubu probíhají na Rapid Liberec, Pavlovice (u Kauflandu) ul. Polní 894 | mapy. Případně je možné se zapojit v dalších lokacích, kde působíme - ZŠ Aloisina Výšina, ZŠ Oblačná, atd. (viz. klub)

Tréninky

​* časy dále rozšiřujeme; máte možnost se zapojit i na jiná místa v jiných časech nebo jiných dnech (vše po komunikaci s trenéry). 

* pozn. časy jsou pro různé výkonnostní skupiny; pokud se ozvete, tak Vám časy a výkonnostní skupiny upřesníme

 

Účast a příspěvky

Děti se mohou účastnit turnajů, soustředění a dalších akcí. Vše je dobrovolné. Děti mohou hrát jak vrcholově (podmínky: trenéři, hala, účast na soutěžích, kvalitní sparingpartneři), tak i jen rekreačně a akcí se účastnit nemusí.

Děti přijímáme celoročně. Zařazení do skupin děláme individuálně s ohledem na kamarády, věk a výkonnosti. Děti přijímáme obvykle od 7 let do 18 let.

Příspěvky se hradí 2x za rok. Příspěvek na pololetí je 2.800,-Kč. U nových členů se hradí až poté, co si tréninky dostatečně vyzkouší. Pokud někdo chodí jen 1x týdně, pak se příspěvky hradí ve výši 1.800,-Kč. 

Dětem můžeme nabídnout přátelský kolektiv, možnost realizovat se v individuálním sportu, účast na soustředěních a turnajích, moderní halu a kvalifikované a úspěšné trenéry (mj. s úspěchy Mistrů ČR v mládežnických kategoriích).

Kontakty pro nové členy: ZDE

Video: Ilustrační. Trénink Monika Pařízková (členka juniorské reprezentace, Liberec), soustředění TT-Academy H.Brod 2022 (trenéři Protiva, Výborný): https://youtu.be/kecqLmP7rU0