Green day v Kamenickém Šenově

Dvacítka našich hráčů se účastnila 2.KBT, který se odehrál 15.10.2023 v Kamenickém Šenově. Díky našim novým zeleným dresům a vzhledem k výborným výsledkům byl se dal turnaj označit jako náš "Green day".

Mezi více než 100 účastníky byl při neúčasti Filipa Wolfa, který dal přednost Divizi mužů, nejlepší Jiří Smékal (Bělá pod Bezdězem). Finále vyhrál nad Alfonsem Tietzem. Z jejich úspěchu máme radost i my, protože u nás pravidelně trénují pod vedením Richarda Výborného. Stejně tak 3. Patrik Nypl (Jablonec nad Nisou), který v našem dresu minulý týden zaznamenal první své body v KP1 (soutěž dospělých). Naším "100" % hráčem v Áčku byl Zdeněk Brelka. O postup ze skupiny prohrál s Romanou Korpovou 2:3. Následně všechny své zápasy vyhrál a stejně jako na prvním turnaji skončil 9. Tak snad užto příště mezi nejlepších 8 vyjde..

V Béčku jsme měli 2 zástupce. Jiří Štastný a Pavel Šedo. Oba příjemně překvapili, porazili několik silných soupeřů a setkali se spolu až ve finále. V tom byl lepší Pavel. Oba tak na další turnaj postupují do Áčka. Při účasti Zdeňka Brelky a Filipa Wolfa tak na dalším turnaji, který se koná 10.12.2023 v Hrádku nad Nisou, budeme mít v nejvyšší skupině 4 zástupce!

Céčko se hrálo bez našeho zastoupení. V Déčku podali opět bezchybné výkony Filip Jungman a Lukáš Vedral. Napodobili Jirku a Pavla a opět z toho bylo 1. a 2. místo. Třetí náš účastník Dan Kostan dokázal postoupit ze skupiny a uhrál rovněž hezké 8. místo.

V Éčku startoval Matouš Pol. I on prošel soutěží bez porážky a díky celkovému vítězství si vybojoval postup do vyšší skupiny.

V Divizi F bral bronz Vojta Jakůbek. Jedna porážka v celé soutěži bohužel odsunula Ondru Zedka na sedmé místo. Hrozbu sestupu v závěru 2 výhrami odvrátil i Matyáš Eder, když skončil 13.

V poslední 7. skupině se nejlépe z našich nejlépe umístila 4. Stella Růžková. Dělené 7. místo brala Klárka Frydrychová a Ondra Louda. Od 10. místa dál se umístili i další naši účastníci. Na některých byl vidět další herní posun. Jen tak dál!

Všechny chválíme za vzájemnou podporu, kdy se navzájem povzbuzujete a radíte si. Speciální pochvala patří Filipu Jungmanovi, který trénuje každý den a strhává s sebou i ostatní...

Celkové výsledky: viz foto nebo zde

 

Další krajský turnaje nás čekají:

12.11.2023 pro kategorii U11 (ročníky 2013 a mladší) v České Lípě

10.12.2023 pro všechny kategorie 3.KBT v Hrádku nad Nisou

A mezi tím pro vybrané hráče 25.-26.11.2023 Celostátní turnaj mládeže Liberec a Jablonec nad Nisou.