3.KBT v Hrádku nad Nisou vyhrál Alfons Tietze

V neděli 10.12. se v Hrádku nad Nisou konal 3.KBT mládeže Libereckého kraje. Hrálo se v 8 výkonnostních skupinách. Přihlášeno bylo více než 130 dětí. 

Početné zastoupení jsme měli v Divizi A. Turnaj se podařilo vyhrát Alfonsi TIETZEMU před Filipem WOLFEM, kterého tak připravil o dlouhotrvající neporazitelnost na krajských turnajích. Zdeněk BRELKA se poprvé probojoval mezi nejlepších 8. a bylo z toho pěkné 6. místo. V Áčku si své uhráli i 10. Pavel ŠEDO, 11. Vítek KOŽICH a 12. Jirka ŠŤASTNÝ. Všichni si uchovali šanci na účast v Áčku i na dalším turnaji. Svoji zlepšenou výkonnost dlouhodobě potvrzuje i 3. Patrik NYPL. Béčko vyhrál Dan VRBĚCKÝ. Blahopřejeme.

V dalších skupinách děti statečně bojovali. V F dosáhl na oceňované umístění Štěpán VILÉM. Géčko vyhrála Stella RŮŽKOVÁ před Theodorem TŮMOU. V Háčku vybojoval bronz Štěpán KAŠÍK

Turnaje se zúčastnilo několik nových hráčů, kteří se seznamovali s turnajem a věříme, že je bude účast motivovat do dalšího tréninku a příště již přijdou i další výhry. 

Kompletní výsledky: https://www.pinkliberec.cz/akce.html